Технологія BIOMASSER®

/Технологія BIOMASSER®
Технологія BIOMASSER®2018-10-17T11:09:07+03:00

Технологія BIOMASSER® - перша і єдина в Європі, перевірена незалежними експертами технологія брикетування!

Чому BIOMASSER®?

Багато фахівців займаються пелетуванням і брикетуванням деревної біомаси, прирівнюючи пелету до брикету із соломи. Це твердження не є правильним, адже біомаси у вигляді житньої соломи, кукурудзяної соломи, сіна, ріпаку, міскантусу – недеревна біомаса.

Недеревна біомаса як сировина для брикетування є непередбачуваною, що створює труднощі у виробництві брикетів.

Наша Технологія BIOMASSER® має низку особливостей, які є більш вигідними по відношенню до інших технологій:

1. BIOMASSER® брикетують сировину з недеревної біомаси вологістю від 10% до 30%.

Інші технології брикетування та пелетування вимагають біомасу вологістю від 8% до 12% – що вимагає її сушіння. Щоб висушити сировину потрібно побудувати сушилку, а потім її експлуатувати. Це означає, що потрібна додаткова енергія, консервація і запасні частини для сушарки;

2. Для технології BIOMASSER® потрібна січка довжиною від 1 до 5 см.

Інші технології брикетування, особливо пелетування, вимагають січку завдовжки до 1 мм! Щоб отримати січку завдовжки 1 мм обов’язковим є використання двох або трьох машин, що значно збільшує вартість інвестиції установки, вимагає значно більшої потужності двигунів (понад високе споживання електроенергії і більш замовленої потужності в енергетичній компанії). Фактично, процес сушіння значно впливає на збільшення вартості виробництва брикету або пелети, що випливає з вартості електроенергії та запасних частин подрібнювача які швидко зношуються, такі як ножі і сита. Сушарка разом з декількома подрібнювачами вимагає спеціальних приміщень, а в них спеціалізованих систем виявлення і гасіння пожеж. Також в бізнес-плані потрібно запланувати збільшені податкові витрати за додаткові приміщення і місце складування;

3. Брикети виготовлені за технологією BIOMASSER® тверді і можуть без проблем зберігатися під навісом.

У разі інших технологій пелетування або брикетування, брикети або пелети після виготовлення повинні бути упаковані в герметичні упаковки, так як розпадаються внаслідок взаємодії води з повітрям. Часто виробники додають в пелету і брикет спеціальні в’язкі компоненти та інші добавки, щоб підвищити їх міцність, в той час як Технологія BIOMASSER® не вимагає додаткових компонентів.

4. Технологія BIOMASSER® не вимагає охолодження.

В інших технологіях є потреба охолодження пелет і брикетів на етапі виробництва (знову ж потрібна додаткова енергія і час).

5. Споживання електроенергії технологією BIOMASSER® на виготовлення 1 тонни брикетів

– для брикетування 70 кВт;

– для подрібнення сировини і його брикетування 80 кВт.

Інші технології споживають в 2 – 4 рази більше енергії.

6. Обладнання, що працює в лінії BIOMASSER® має коліщатка і його можна легко пересувати або навіть працювати з ним на місці отримання сировини, наприклад, на поле, в складі для сировини.

Інші технології вимагають приміщень з твердими підлогами, а також спеціальними фундаментами, так як часто це обладнання важке, енергоємне і вимагає стаціонарної забудови;

7. Брикетувальники BIOMASSER® мають просту конструкцію і не мають складних електронних пристроїв, процесорів, пневматики і силової гідравліки.

Вони побудовані з частин і підсистемам доступних в усьому світі, завдяки чому клієнти з різних континентів мають вільний доступ до запчастинах.

Інші технології містять процесорні контролери, безліч електроніки, гідравлічні і пневматичні пристрої. Це може викликати багато проблем з експлуатацією та обслуговуванням, і бути дорогим в спеціалізованому обслуговуванні;

8. Частини лінії BIOMASSER®, які мають безпосередній контакт з брикетованою сировиною і зношуються, клієнт може самостійно відновити або замінити без участі спеціалізованого технічного обслуговування.

В інших технологіях це може потребувати використання дорогих запчастин та замовлення спеціального технічного обслуговування.

9. Брикетувальники BIOMASSER® не вимагають регулювання під час експлуатації.

Всі використані елементи є сучасними і не вимагають обслуговування.

Інші технології часто вимагають спеціалізовану консервацію, регулювання, а також калібрування.

Брикети, вироблені за технологією BIOMASSER® – «Золотий Вугілля» – мають технологічний отвір.

Отвір виконує три функції, які є істотними для користувача поновлюваних джерел палива:

1. Під час формування брикету з брикетованої сировини через отвір виходить волога, завдяки чому брикет має високу теплотворну здатність (енергію)

2.Через отвір усередину брикету надходить додаткове повітря, що позитивно впливає на догоряння біомаси. Більш того, грубка не згасає і брикети не потрібно перевертати, як це може бути при спалюванні брикетів без отвору.

3. У котлах з автоматичною подачею брикетів, тверді брикети без отвору блокують, а також руйнують механізм подачі палива. Брикети «Золоте Вугілля», мають отвір, легко ламаються в подаючому механізмі і не викликають проблем в роботі.

Представлені вище особливості та відмінні ознаки технології BIOMASSER®, брикетувальників BIOMASSER® і подрібнювачів TOMASSER® показують, що вони дуже інноваційні по відношенню до інших технологій.

Ми не вказали вартості окремих рис і сумарного економічного ефекту, так як у нас немає конкретної інформації як вони формуються в інших технологіях. Ми не згодні з вказаними параметрами в прес-статтях та літературі, які є загальними (неконкретними) і не охоплюють всіх процесів виробництва від процесу сушіння (необхідного в багатьох технологіях), подрібнення (часто багатоступінчастого), пресування, додаткового охолодження і упаковки палива.

З представлених особливостей і характерних ознак випливає, що технологія BIOMASSER® є економічно більш вигідною щодо: інвестицій, займаної поверхні, експлуатаційних і консерваційних витрат, податкових виплат, кваліфікації обслуговуючого персоналу і технічного сервісу.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!