«Зелені» проекти в Україні

//«Зелені» проекти в Україні

«Зелені» проекти в Україні

Підписання 29 листопада між МЗС Фінляндії і НЕФКО Угоди про створення фонду для фінансування «зелених» проектів в Україні стимулювало інтерес фінських компаній до українського ринку.

У зв’язку з цим, вже на цьому тижні Голова Держенергоефективності Сергія Савчук провів робочу зустріч з головним інвестиційним радником «НЕФКО» в Україні Юлією Шевчук і виконавчим директором Представництва «Finnish Water Forum» в Центральній Азії компанії «Kaukointernational Central Asia» Володимиром Олещенко.

В ході зустрічі сторони обговорили, в першу чергу, особливості створення та функціонування майбутнього фінсько-українського цільового фонду.

Голова Держенергоефективності зазначив:

«Україна і Фінляндія є партнерами у розвитку відновлюваної енергетики. Створення спільного фонду підтримки«зелених»проектів посилить двостороннє співробітництво і активізує як фінський, так і український бізнес в цій сфері Головне – готувати для впровадження якісні проекти, які в подальшому знайдуть свого інвестора і сприятимуть зменшенню енергозалежності країни».

В ході зустрічі сторони також розглянули можливість створення подібного фонду механізму, який передбачав би розробку спільних українсько-угорських проектів та залучення інвестицій для їх реалізації.

Крім цього, сторони обговорили питання створення спільних українсько-угорських підприємств з виробництва енергоефективного обладнання і матеріалів.

Також, сторони домовилися опрацювати можливість організації фінсько-українського інвестиційного бізнес-форуму, який допоможе представити весь потенціал відновлюваної енергетики в Україні та налагодити діалог бізнесу двох країн.

2018-10-17T11:28:10+03:007 December 2017|0 Comments

Leave A Comment

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!