З 21 листопада Європа працює тільки на біоенергії

//З 21 листопада Європа працює тільки на біоенергії

З 21 листопада Європа працює тільки на біоенергії

У той час як більшість європейців підтримують перехід до поновлюваних джерел енергії, їм часто не вистачає чіткого розуміння того, де в цьому процесі знаходиться ЄС. Візьмемо приклад біоенергетики: біомаса знаходиться на шляху до того, щоб перевершити європейську видобуток вугілля і стати на перше місце європейського джерела енергії, але це важко оцінити.

Щоб допомогти краще зрозуміти роль біоенергетики серед поновлюваних джерел енергії в змістовному і привабливому сенсі, Європейська біомасового асоціація (AEBIOM) почала нову кампанію, яка транслюється у більш ніж 20 європейських країнах завдяки підтримці 30 національних асоціацій і дюжини міжнародних торгових федерацій. Кампанія “День Біоенергетики” використовує оригінальні аналогії, щоб пояснити, де в розвитку поновлюваних джерел енергії стоїть ЄС і, зокрема, біоенергетики. У зв’язку з цим AEBIOM вирішила святкувати 21 листопада як “День біоенергетики”.

“Створюючи привід для святкування Європейського Дня Біоенергетики, ми хочемо привернути увагу кожного до лідеру в переході на поновлювані джерела енергії”, – говорить Діджіс Палейс (Didzis Palejs), керуючий директор Латвійської біомасового асоціації (LATbio) і президент AEBIOM. “Біоенергетика це різноманіття мобілізованих матеріалів і технологій, що забезпечують безліч пропущених соціальних і екологічних переваг. Є можливість зробити більше, і робити це постійним шляхом. Ми всі повинні з нетерпінням чекати того, що День Біоенергетики відзначатиметься щорічно, вказуючи на таке необхідне звільнення від споживання викопного палива ».

Згідно AEBIOM, сектор біоенергетики повинен прагнути перенести дату на жовтень до 2030 року, досягнувши мети з ВДЕ мінімум в 35%, з біоенергетикою, яка буде продовжувати грати центральну роль. Біоенергія поки проводиться з великої різноманітності сировини, такого як деревні гранули та тріска, солома, рослинне масло, гній, агропромислові та органічні відходи, і має безліч способів досягти цієї мети – включаючи нетрадиційні матеріали та інноваційні технології.

Закликаємо Вас приєднатися до Європи і відмовитися від застарілих видів палива разом з нами!

2018-10-17T11:32:37+03:0012 December 2017|0 Comments

Leave A Comment

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!