Урочисте відкриття лінії брикетування Biomasser-6 у ФГ «Вищеольчедаївське»

//Урочисте відкриття лінії брикетування Biomasser-6 у ФГ «Вищеольчедаївське»

Урочисте відкриття лінії брикетування Biomasser-6 у ФГ «Вищеольчедаївське»

26 липня 2017 року відбулося урочисте відкриття лініі для виробництва брикетів з соломи Biomasser BM-6 польської компанії «Asket» на базі Фермерського господарства
«Вищеольчедаївське».

Перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко привітав представників ФГ «Вищеольчедаївське» та зазначив, що в умовах сучасної екологічної кризи важливо
підтримувати розвиток зелених технологій.

Детальніше про технологію брикетування Biomasser розповів генеральний директор польської компанії «Asket» Роман Длугі. Брикети, названі «золотим вугіллям» і технології BIOMASSER®, є більш вигідними по відношенню до інших технологій. Брикети з соломи – 100% натуральна біомаса, витрати на яку є менші, ніж на природний газ, вугілля або дрова. BIOMASSER® – лідер проекту комплексного розвитку «GreenEvo – акселератор Зелених Технологій», метою якого є ідентифікація і просування у світі найкращих технологій для збереження навколишнього середовища.

Директор ФГ «Вищеольчедаївське» Дмитрук Володимир подякував колегам та партнерам за продуктивну співпрацю та підготовку приміщення з необхідною інфраструктурою, де встановлено лінію для брикетування соломи Biomasser BM-6.

Участь в урочистому відкритті також взяло керівництво ТОВ «АмеліАрт Україна», яке є офіційним дистриб’ютором обладнання польської компанії «Asket» в Україні, а також голова райадміністрації, голова райради та начальники районних управлінь.

Тепер якісне біопаливо у вигляді брикетів з соломи можна придбати за адресою: Вінницька обл., Мурованокуриловецький район, с. Малий Обухів, вул. Аграрна 7А, ФГ «Вищеольчедаївське».

2018-10-17T16:04:28+03:0017 October 2018|0 Comments

Leave A Comment

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!