Розвиток ринку біопалива в Україні набирає обертів

//Розвиток ринку біопалива в Україні набирає обертів

Розвиток ринку біопалива в Україні набирає обертів

Розвиток ринку біопалива в Україні набирає обертів. Ще на дві установки по виробництву біопалива в нашій країні побільшало, отже і зросла кількість якісного та дешевого палива.

Занепокоєні постійним підвищенням цін на енергоносії українці в останні роки серйозно зайнялися питаннями відновлюваних джерел енергії, серед яких особливе місце займають продукти, отримані в результаті переробки біомаси.
Виробництво і ринок біопалива в Україні тільки починають розвиватися, проте вже демонструють гарні результати.

Так у вересні 2017 року на територію України було ввезено дві лінії обладнання для виробництва паливних брикетів із соломи за технологією BIOMASSER®. Виробником даного обладнання є польська фірма «Asket», однак єдиним офіційним дистриб’ютором даного обладнання на території нашої країни є ТОВ «АмеліАрт Україна», яке і здійснило операцію по експорту цих ліній.
Перша мобільна лінія BIOMASSER®DUO-SET, потужністю 160 кг/год, відправилася до своїх замовників на Київщину, а стаціонарна лінія BIOMASSER® MULTI 4, потужністю 640 кг/год, буде встановлена в Уманському районі на Черкащині.

Безперечними перевагами BIOMASSER® MULTI 4, окрім потужності, є її комплексність та система елімінації пилу на місці роботи. Принцип дії такого обладнання полягає у наступному. У резервуар брикетувальної машини по черзі подаються та завантажуються тюки соломи, які розміщені на столі подачі. Перемішуюче обладнання доставляє подрібнену солому до гвинтової камери. У камері здійснюється пресування сировини. Вироблений за таким принципом брикет доставляється назовні. На виході отримуємо дешеве, екологічно чисте паливо, що заміняє вугілля.

Також до переваг можна віднести і те, що твердість виробленого брикету регулюється, це означає, що лінія може виробляти як тверді так і м′які брикети (н.п. для електроцентралі).

2018-10-17T15:48:58+03:0017 October 2018|0 Comments

Leave A Comment

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!