Official Delivery of Verification Statement EU ETV Barcelona

//Official Delivery of Verification Statement EU ETV Barcelona

Official Delivery of Verification Statement EU ETV Barcelona

20-21 травня 2015 року в Барселоні пройде Європейський Форум Еко-інновації (European Forum on Eco-innovation). На вечірній зустрічі в середу 20 травня о 17:30 фірмі ASKET Roman Długi буде офіційно вручено перше в Європі Свідоцтво Перевірки Технології Навколишнього Середовища з номером VN20140001 в рамках програми EU ETV. Номер свідоцтва, в цьому випадку номер 1, був визнаний Європейською Комісією – згідно з зобов’язуючою процедурою і Загальним Протоколом Перевірки. Слід згадати, що вручення Свідоцтва в Польщі відбулося вже під час прес-конференції Міністра Навколишнього Середовища Мачея Грабовський (Macieja Grabowskiego) 11 грудня 2014 року.

Спеціально на цей захід в Барселону приїде Держсекретар Міністерства Навколишнього Середовища Республіки Польщі Міністр Марчін Королец (Marcin Korolec). Під час форуму можна буде відвідати інформаційний лоток фірми ASKET, на якому будемо також рекламувати Велику Польщу (Wielkopolska), Польщу і проект GREENEVO а також національні інститути науково-дослідні, що беруть участь у перевірці технології навколишнього середовища EU ETV.

Сподіваємося, що ця подія зміцнить позицію фірми ASKET на національному і зарубіжному ринках, позитивно впливаючи на будівництво економіки Великої Польщі. Ми раді, що як фірми з галузі Відновлюваних Джерел Енергії можемо приймати в цьому свою участь.

Більше інформації на тему події можна знайти на сайті Європейського Союзу щодо 18-го Європейського Форум Еко-інновації тут

EU ETV (European Union Environmental Technology Verification), тобто Перевірка Технології Навколишнього Середовища, це програма Європейського Союзу метою якої є показання надійних, інноваційних та перевірених екологічних рішень.

Отримане свідоцтво перевірки підтверджує, що машини BIOMASSER® солідні і достовірні в оцінці незалежних експертів. Останнє рішення BIOMASSER® BSX14 це чудовий, модульний продукт, який містить в собі все, що найкраще і найбільш ефективне в процесі виробництва поновлюваного палива з локальної недеревної біомаси.

2018-10-17T16:19:33+03:0017 October 2018|0 Comments

Leave A Comment

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!