Компанія “АмеліАрт Україна”

/Компанія “АмеліАрт Україна”
Компанія “АмеліАрт Україна”2018-10-10T12:30:56+03:00

“АмеліАрт Україна” – офіційний дистриб’ютор обладнання для брикетування соломи польської компанії “ASKET”

Яка наша історія?

Ідея виготовлення та продажу обладнання для виробництва дешевого і екологічно чистого палива у засновників компанії з’явилася близько восьми років тому, коли про переробку соломи в брикети особливо ніхто не думав. Зазвичай солому на полях просто спалювали і, разом з тим, знищували родючий шар грунту.

Саме в той час представники компанії поїхали в Польщу вивчати досвід ведення сільського господарства, де і познайомилися з паном Романом Длуги, засновником компанії Asket. Підприємству близько 30 років. Завод компанії Asket розташований поблизу кордону з Німеччиною. Довгий час підприємство спеціалізувалося на виробництві деталей для компанії Boeing. Інженер за освітою, Роман Длуги також займався фермерством, що і підштовхнуло його почати виробництво обладнання для сільського господарства – установок для виготовлення паливних брикетів із соломи.

Які особливості має обладнання компанії “Asket”?

Обладання по технології BIOMASSER® та TOMASSER®:

По-перше, може монтуватися як стаціонарно, на місці виробництва брикетів, так і мобільно на сільськогосподарському причепі, що дає можливість переробляти солому в брикети безпосередньо на полі відразу після збирання врожаю зернових культур. Це суттєво здешевлює логістику виробництва брикетів. що в свою чергу знижує собівартість готової продукції. Тобто люди отримують доступ до дешевого біопалива;

По-друге, сировина, тобто солома, не вимагає попереднього сушіння – її можна використовувати вологою, що також спрощує і здешевлює процес виробництва брикетів. Можна використовувати солому відразу “з поля” з вологістю до 30%. Попередньо сушити не потрібно. Краща сировина – це так звана “сіра солома”, тобто та, яка потрапила під дію атмосферних опадів (дощ, сніг) і природно вітром була просушена. При виготовленні брикетів не використовуються будь-які інші компоненти, хімічні речовини, наповнювачі або клеї. Адже в процесі брикетування, під дією температури з соломи виділяється лігнін, який самосклеює брикети. Тому лінії для виробництва брикетів із соломи Asket – це найкраще рішення для початку екологічно та соціально орієнтованого бізнесу!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!