Головна2020-05-19T17:56:03+03:00
Подивитись продукцію

Запроси природу додому

Унікальні технології для екологічно чистого палива
Подивитись продукцію

На сонці солома переливається прекрасними золотими фарбами – звідси і пішла назва «Золоте вугілля». Унікальні технології  BIOMASSER® дозволяють створювати екологічно чисте паливо з будь-якої недеревної біомаси, наприклад, солома, сіно, очерет і тому подібне. Приєднайтесь вже зараз до світу зелених, поновлюваних джерел енергії.

  1. Висока калорійність. Брикети з соломи 4480 ккал/кг
  2. Низька собівартість виробництва. – Витрати на електроенергію + з/п 1 працівнику + зношення запчастин = 600 – 700 грн/т
  1. Може спалюватися в будь яких твердопаливних котлах, печах, камінах. Завдяки отвору (2 см) в середині брикета, повітр*я, при спалюванні, проникає всередину самого брикета, що зменшує зольність. Такі брикети не забивають димоходи в місцях згорання.
  1. Мінімальний вплив на навколишнє середовище. Сировина, з якої виготовляються наші брикети, не містить в собі таку велику кількість шкідливих речовин, які є в інших паливних речовинах. Емісія СО 2 в 20 – 40 раз менша в порівнянні з вугіллям різної якості.
  1. Зберігається більше 2 років. При зберіганні брикетів під накриттям він не розпадається більше 2 років, тоді як продукти інших технологій брикетування і пелетування потребують ізоляції від навколишнього середовища, особливо від вологи.

Подивитись каталог продукції.

Багато фахівців займаються пелетуванням  і брикетуванням деревної біомаси, прирівнюючи пелети до брикету із соломи. Це твердження не є правильним, адже біомаси у вигляді житньої соломи, кукурудзяної соломи, сіна, ріпаку, міскантусу – недеревна біомаса.
Недеревна біомаса як сировина для брикетування є непередбачуваною, що створює труднощі у виробництві брикетів
Наша Технологія BIOMASSER® має низку особливостей, які є більш вигідними по відношенню до інших технологій.

Дізнатися більше

Ексклюзивний дистриб’ютор в Україні польської компанії

Виїзд на виробництво

Тут можна подивись працюючу лінію обладнання BIOMASSER

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!