Семінар «Підготовка та проведення жнив — 2018 на Вінниччині»

//Семінар «Підготовка та проведення жнив — 2018 на Вінниччині»

Семінар «Підготовка та проведення жнив — 2018 на Вінниччині»

Нашою командою знову вдало презентували технологію брикетування вологої агробіомаси, як під час пленарної частини семінару «Підготовка та проведення жнив — 2018 на Вінниччині», який організувала Вінницька ОДА в Оратівському р-ні на базі підприємства ТОВ «Агробуд» 10 липня 2018р., так і на елеваторному майданчику агропідприємства продемонстрували усім зацікавленим роботу лінії Biomasser Solo Set.

Як же хочеться, щоб в нашій Україні було побільше таких підприємств! Вдале поєднання досвіду та запровадження сучасних технологій, бізнесовий підхід з високою соціальною складовою та диверсифіковані напрямки діяльності. Коли відвідуємо такі підприємства, спілкуємося зі справжніми господарями на цій землі, розуміємо їх життєві цінності, висновок єдиний — усе в наших руках і вибір за нами: чи закачувати рукави та робити якісний бізнес чи постійно бути незадоволеними усім навколо!

Нові технологіі в сільськогосподарській галузі, підготовка до сезону жнив та огляд одного з кращих господарств Вінниччини — ТОВ«Агробуд».

Майбутнє саме за такими підприємствами та інноваціями! А ми з радістю будемо партнерами та допоможемо впроваджувати ці інновації у сфері біоенергетики в сільському господарстві України.

2018-07-12T11:11:08+03:0011 июля 2018|0 Comments

Leave A Comment

Заказать звонок
+
Жду звонка!